Devátého září 2008 šel jednatřicetiletý muž na procházku lesním porostem u areálu kynologického střediska v Zadní Třebani. Na to, co na ní zažil, nezapomene pravděpodobně do konce svého života. Na jednom ze stromů totiž uviděl viset tělo oběšeného muže. Značně vyděšený okamžitě zavolal policii.

Mrtvý měl už značně znetvořený obličej od hmyzu a slunce. Na základě ohledání místa, kde mrtvé tělo viselo, a soudní pitvy bylo zjištěno, že spáchal sebevraždu.

Podle všeho visel na stromě už pěkně dlouho. „Zhruba tak dva měsíce,“ uvedl berounský kriminalista Radek Lancinger. Protože mrtvý u sebe neměl žádné doklady, podle kterých by se dala zjistit jeho totožnost, neví se, kdo sebevraždu u kynologického střediska spáchal. V kapsách měl jen pár osobních věcí.

Muž měl na sobě modré tričko s bílým nápisem RO.2, modré džínsy s hnědou nášivkou Angelo utrico, hnědé semišové šněrovací polobotky číslo 42 a trenýrky s bílou orlicí. Vlasy měl světlehnědé, krátké a rovné. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti mrtvého.