Po loupeži deseti milionů, která se v centru Berouna měla odehrát ve čtvrtek, si tentokrátdalší zločinec vyhlédl před druhou hodinou ranní dvaapadesátiletého muže.

„Přepadení se odehrálo v noci z pátku na sobotu. Neznámý pachatel k muži přistoupil ve chvíli, kdy stál u kamenné zdi na parkovišti vedle hotelu Grand v Berouně. Oslovil ho a zeptal se, jestli u sebe nemá nějaké peníze. Když mu poškozený muž odpověděl, že žádné peníze nemá, byl pachatelem okamžitě povalen na zem,“ popsala průběh přepadení mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

Když muž ležel na zemi začal do něho lupič bušit a kopat. Při tom mu ze zadní kapsy kalhot vytáhl peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

Mužova peněženka zřejmě lupiče uspokojila, protože s fyzickým násilím skončil a z místa přepadení odešel. Společně s ním odcházela ještě další osoba. S tou násilník nasedl do nezjištěného vozidla a odjeli neznámo kam.

„Po pachateli policie intenzivně pátrá a případné svědky tohoto přepadení žádá, aby všechny informace, které mohou při vyšetřování případu pomoci, sdělili na kterémkoli policejním oddělení, případně přímo na linku 158,“ uvedla Marcela Pučelíková.