Sexuální maniak se stále potuluje berounskými nočními ulicemi. Policie byla na nevhodné chování výtržníka upozorněna ve čtyřech případech.
Na nepříjemný zážitek vzpomíná žena, kterou onanista ohrožoval ve Vorlově ulici. „Naštěstí jsem měla nedaleko zaparkované auto. Jakmile se mi podařilo v něm uzamknout, výtržník přiskočil a pokoušel se otevřít dveře u řidiče. Nakonec jsem z místa ujela,“ uvedla žena, pro kterou byla událost nepříjemným zážitkem.

Onanista ruší noční klid vždy v sobotu. „K poslednímu případu došlo minulý víkend v Plzeňské ulici. Každopádně se prozatím jedná o neznámého pachatele. Máme pouze shodný popis od všech čtyř poškozených žen a ve všech případech pachatel nemluvil a ani jednu z nich fyzicky nenapadl,“ uvedla tisková mluvčí Okresního ředitelství Policie ČR v Berouně Marcela Pučelíková.

Muž se dopouští trestného činu výtržnictví. „V jednom případě se policistům podařilo zajistit biologickou stopu na kapotě automobilu poškozené. Ta bude použita při dalšímu vyšetřování,“ vysvětlila Marcela Pučelíková.

Policejní hlídky kontrolují rizikové lokality. „Policisté mají vytipovaná místa, kde by se onanista mohl znovu objevit. Zatím se jim však nic bližšího nepodařilo zjistit,“ potvrdila Pučelíková.

Ženy by neměly v nočních hodinách vycházet do ulic bez doprovodu. „Jestliže se s onanistou setkají, od dalšího obtěžování by mohl pachatele odradit například mobilní telefon. A to i v případě, že by ženy hovor jen předstíraly,“ radí policisté.

Stále se pátrá i po pachateli, který minulý víkend znásilnil jednatřicetiletou ženu za obchodní akademií v Berouně. „Popis tohoto muže je odlišný od popisu výtržníka, který byl několikrát přistižen při onanii. Tito pachatelé většinou ženy fyzicky nenapadají, ani nemají sklony k jinému sexuálnímu obtěžování,“ uzavřela Marcela Pučelíková.