Beroun/ Policie hledá Martina Horáka narozeného 10. prosince 1968, trvale bytem Dolní Hbity, č. 55, okr. Příbram. Hledaný se naposledy zdržoval na adrese Lochovice, č. 325, okr. Beroun.


Martin Horák je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má oválný obličej, modré oči a středně husté, obloukovité obočí. Jeho vlasy jsou světle hnědé, středně dlouhé, vlnité, je oholen, držení těla má vzpřímené. Poslední známý popis oblečení hledaného byla vojenské bundokošile zelené barvy, vojenské kalhoty zelenohnědé barvy, na nahou vojenské kanady černé barvy.


Po hledaném bylo vyhlášeno celostátní pátrání v srpnu 2008. Martin Hořák se totiž vyhýbá trestnímu řízení, které je proti jeho osobě vedeno pro trestný čin šíření poplašné zprávy. Ve věci byl na jeho osobu vydán příkaz k zatčení. Pro stejnou trestnou činnost je na hledaného dále vydán příkaz k zatčení od Okresního soudu v Příbrami. Další příkaz k zatčení na něho vydal příbramský soud i pro neplnění zákonné vyživovací povinnosti vůči nezletilému synovi. Pobyt hledaného nebyl do současné doby zjištěn. Veškeré poznatky, které by napomohly k vypátrání hledaného, lze nahlásit na jakémkoliv nejbližším oddělení policie nebo na linku 158. Popřípadě přímo na Službu kriminální policie a vyšetřování Beroun na tel. 974872447. ⋌ (rom)