Incident se odehrál v obci Vižina v době, kdy muž navštívil svoji bývalou přítelkyni a u ní v domě sehrál neuvěřitelně žárlivou scénu.

„Muž přijel ve večerních hodinách společně se svým příbuzným do obce Vižina za bývalou přítelkyní, a ta ho vpustila do rodinného domu. Když muž do domu vstoupil, začal ženu velmi hrubě slovně napadat,“ popsala začátek incidentu mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Důvodem mužova hrubého chování byl mimo jiné i současný ženin přítel. Násilník v jedné chvíli sebral své bývalé přítelkyni mobilní telefon, který měla ukrytý pod polštářem a bez jejího svolení si v něm začal prohlížet textové zprávy. Žena ho marně vyzývala, aby jí telefon vrátil.

„Po přečtení SMS zpráv se muž začal o současném příteli ženy sprostě vyjadřovat a začal mu opakovaně volat. Prostřednictvím ženina mobilního telefonu mu nadával a vyhrožoval, že si ho najde a pak mu uřízne hlavu a zabije ho,“ popsala násilnické chování bývalého druha poškozené Lenka Uriánková.

Hrubián dům nakonec opustil, ale až ve chvíli, kdy přišla příbuzná poškozené. Své nadávky ale nepřestal chrlit ani před domem a stále měl v ruce telefon bývalé přítelkyně. Ta se ho neustále dožadovala, ale zbytečně. Až když ženina příbuzná začala vyhrožovat, že zavolá policii, teprve v té chvíli se jí ho rozhodl vrátit, a to tak, že ho hodil na zem. Přitom stále nadával.

Z ničeho nic potom svoji bývalou přítelkyni chytil za vlasy a mrštil s ní o dřevěné oplocení. Potom nasedl do auta a odjel. Teď ho čeká soud.