Zloděj rozbil u bočních oken haly čtyři okenní tabulky a přeřezal mříž ve spodní části okna, kterou ohnul nahoru a vnikl do haly.

Uvnitř objektu potom přestříhal celkem sedm visacích zámků u šatních plechových skříněk zaměstnanců. Ty všechny prohledal a z některých odcizil pracovní nářadí v hodnotě několika tisíc korun.

Poté pachatel poškodil kolo u paletového vozíku a popojel se dvěma zde zaparkovanými vozidly značky Multikar, přičemž jedno z nich poškodil. K tomu ještě přestřihl zámek vjezdových vrat ze západní strany haly a visací zámek vjezdových vrat na východě, kde byly zaparkované další dvě Multicary a dvě firemní vozidla Renault Kangoo a Opel Astra.

Zloděj do osobního automobilu Opel Astra naložil osmnáct cívek s navařovacím drátem. Následně si pachatel otevřel vjezdová vrata a s vozidlem Opel Astra vyjel z haly ven. Při tom ještě stihl poškodil zaparkované auto Renault Kangoo. Odcizením nářadí a cívek neznámý pachatel způsobil firmě a zaměstnancům celkovou škodu 83 tisíc korun a další škodu za poškozené věci a zařízení.

Odcizené vozidlo bylo nalezeno v ulici Na Louce mezi domy v Králově Dvoře.