Beroun/ Zloděj, který se rozhodl vykrást soukromou střední školu v centru Berouna, měl velkou smůlu. Poslední vloupání do budovy manažerské akademie se mu nakonec stalo osudným. Policejní hlídka ho totiž dopadla přímo při činu. „Pachateli se podařilo rozbít kamenem pravé křídlo okna v přízemí budovy. To si pak otevřel a vlezl do místnosti v přízemí“ popsala způsob pachatelova vloupání mluvčí berounského policejního ředitelství Marcela Pučelíková.


V místnosti zloděj rozbil zrcadlo a pak se pokusil vypáčit dveře, které vedly do chodby. Více už třiatřicetiletý pachatel nestihl. Nečekaně ho totiž zadržela policejní hlídka, která na místo přijela.


Poberta tak ve škole nestačil způsobit žádné větší škody. „Tento muž má na svědomí již několik majetkových trestných činů a v současné době je ve vazbě a je obviněn z trestného činu krádeže spáchané vloupáním,“ vysvětlila Marcela Pučelíková.


Vedení manažerské akademie policii za dopadení pachatele děkuje. Zřejmě si pořádně oddychlo. Dotyčný pachatel se totiž v poslední době do jejich školy vloupal už několikrát.