Poté co zhlédla televizní reportáž, v níž se obdobný případ odehrál v Hořovicích, zalarmovala policisty ze Zdic, kteří začali s vyšetřování. Dveře ženu přišly na více jak 16 tisíc korun, kdy jejich reálná cena je sotva čtvrtinová. Únorovým případem se v současné době zabývají policisté, kteří dle mluvčí berounské policie Marcely Pučelíkové zjišťují, zdali se jedná o stejné muže, co se dopustili podvodů v Hořovicích a které již policie dopadla.

Dopravní nehodu vyšetřují berounští policisté

Beroun – Dopravní nehodu, při které neznámý řidič naboural do cizího vozu a z místa nehody ujel, musejí řešit berounští policisté. Stalo se tak v odpoledních hodinách v pátek 1. března na Husově náměstí v Berouně. Rozsah škod je stanoven na 20 tisíc korun, přičemž samotné poškození se týká zadní části vozu, do které pachatel narazil. Při nehodě nebyli zraněni žádní lidé. Po řidiči policisté usilovně pátrají a žádají veřejnost o informace vedoucí k jeho ztotožnění.

Policisté řeší řadu případů sprejerství

Berounsko – Ničení veřejného i soukromého majetku mají na svědomí neznámí sprejeři. Ti mezi loňským a letošním rokem posprejovali řadu budov a zařízení, a to jak na území města Berouna, tak i v některých okolních městech a obcích. K poničení stěn výměníkové stanice došlo v ulici Košťálkova v Berouně, kde byla způsobena škoda ve výši 44 tisíc korun. K dalšímu vandalství došlo v ulici Josefa Hory. Tam škody dosáhly 3 tisíce korun. Po pachatelích policie pátrá.