V lupu si odnesl především elektrické nářadí, vibrační brusku, vrtačku, přímočarou pilu, zkoušečku a několik lahví tvrdého alkoholu, mezi kterým nechyběl rum, vodka ani whisky. Celková výše škody byla vyčíslena na 9 tisíc korun. 

Policisté kontrolovali řidiče

Berounsko – Na dálnici D5, protínající prakticky celý okres Beroun, uspořádali v sobotu 16. března dálniční policisté dopravně preventivní akci. Té se účastnilo hned devět policistů a několik služebních vozů. Jednalo se o klasické policejní modely, ale i o civilní speciály koncipované na měření rychlosti.

Krom rychlosti se policisté dále zaměřovali na dodržování dopravních předpisů, ale například i na nedovolenou migraci. Ve službě museli řešit nebezpečnou jízdu, telefonování za volantem, ale i chodce pohybujícího se tam, kde by správně neměl být. Při akci bylo zkontrolováno 31 motoristů, přičemž k porušení dopravních přestupků došlo ve 23 případech.

Od nehody sprostě ujel

Cerhovice – Neznámý řidič naboural v neděli 17. března v 10 hodin do zaparkovaného vozidla v Cerhovicích. Nárazem do pravého boku způsobil škodu ve výši 15 tisíc korun. Řidič, který nehodu zavinil, nezkontaktoval poškozeného řidiče ani neprovedl ostatní úkony uložené zákonem a z místa nehody ujel.