Osobní automobil srazil dvě ženy
Beroun - Dopravní policisté v Berouně se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování dopravní nehody z června letošního roku. Ta se odehrála na křižovatce ulic Koněpruská a Plzeňská. Řidič osobního automobilu Volkswagen Passat tehdy odbočoval z ulice Koněpruská vlevo do ulice Plzeňská. Na přechodu pro chodce se v tu dobu nacházely dvě ženy, které přecházely silnici. Osobní automobil se s nimi střetl. Narazil do nich a obě ženy po dopravní nehodě utrpěly zranění. Na místě se nacházela svědkyně, která zraněným ženám okamžitě poskytla první pomoc a poté z místa dopravní nehody odešla. Policisté tuto ženu hledají.

Dopravních nehod s lesní zvěří přibývá
Beroun - Berounští policisté vyšetřují několik dopravních nehod jejichž účastníkem je lesní zvěř. Jedna z nich se odehrála také na silnici ve směru od obce Loděnice směrem na obec Bubovice. Řidič s osobním vozidlem tovární značky Hyundai I 30 po projetí mírné pravotočivé zatáčky na přímém úseku komunikace najednou spatřil srnce, který mu náhle z levé strany vběhl do jízdní dráhy.

Řidič už nestihl svůj vůz ubrzdit a do zvířete narazil. To z místa dopravní nehody uteklo. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun.

Policisté s ohledem na četnost dopravních nehod se zvěří apelují na všechny řidiče, aby při průjezdu lesem a dalšími místy, kde se lesní zvěř vyskytuje, dbali zvýšené opatrnosti a přizpůsobit rychlost tak, aby byli schopni včas na zvíře zareagovat. 

V srpnu stoupl počet sebevražd
Berounsko - V regionu stoupl v srpnu počet sebevražd. V uplynulém týdnu zde kriminalisté vyjížděli ke třem případům. Ve všech sebevrah zemřel. 

Ujel od nehody
Hořovice - Dopravní policisté pátrají po totožnosti řidiče, který způsobil nehodu v Hořovicích a ujel od ní. Dopravní nehoda se stala 27. července v době od 6.15 hodin do 14.45 hodin v ulici K Nemocnici. Neznámý řidič zde s nezjištěným vozidlem naboural do zaparkovaného automobilu Nissan Primera. Došlo k posunutí vozidla a nárazu do dalšího. Škoda je 40 000 korun.