Policie žádá o pomoc při pátrání po Martinu Horákovi, narozeném 10. prosince 1968. Hledaný muž má trvalé bydliště v Dolních Hbitech na Příbramsku, naposledy se ale zdržoval v Lochovicích na Berounsku.

Po hledaném muži bylo 7. srpna loňského roku vyhlášeno celostátní pátrání, neboť se Martin Horák vyhýbá trestnímu řízení, které je proti němu vedeno pro trestný čin šíření poplašné zprávy. Na muže byl vydán příkaz k zatčení. Dále byl na Martina Horáka podán příkaz k zatčení Okresním soudem v Příbram, a to kvůli neplnění základní vyživovací povinnosti.

Hledaný muž je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má oválný obličej, modré oči. Má hnědé středně dlouhé vlnité vlasy, chodí oholen. Podle posledně známého popisu oblečení měl Martin Horák na sobě vojenskou bundokošili zelené barvy, vojenské kalhoty zelenohnědé barvy a na nohou černé kanady.

V případě, že víte, kde se hledaný muž nachází, kontaktujte nejbližší oddělení Policie ČR, případně volejte na tísňovou linku 158 nebo na SKPV Beroun na číslo 974 872 447.