Podle informací od policie měl neznámý muž na cyklostezce mezi Berounem a Královým Dvorem vystoupit ze křoví na okraj cesty se staženými kraťasy se ztopořeným penisem v době, když žena procházela kolem.

„Výtržník ji oslovil s otázkou v tom smyslu, zda už něco takového viděla, přičemž narážel na jeho obnažené přirození. Žena jeho výjev nijak nekomentovala, urychleně odešla pryč a celou věc nahlásila na policii. Překvapená žena bohužel nedokázala osobu blíže popsat,“ sdělila mluvčí policie Michaela Richterová.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Pokud exhibicionistu dopadnou a usvědčí, hrozí mu až dvouletý pobyt za mřížemi.

Zřejmě na základě prvního oznámení berounští policisté v pátek 12. srpna přijali další zprávu o onanujícím muži. V tomto případě jde o uspokojujícího se exhibicionistu, který měl mít oblečené punčochy.

„Neznámý muž se měl uspokojovat v úterý dne 2. srpna krátce po osmé hodině ranní na cyklostezce v Berouně. Svědkyně jej spatřila v místě bývalého odpočívadla u lávky přes řeku Litavku blízko skateparku. Podle popisu oznamovatelky by se mělo jednat o muže ve věku mezi 35 až 45 lety, s knírem a strništěm na tváři a na hlavě měl kšiltovku. Co mohl mít na sobě za oblečení, žena nedokázala uvést. Jediné, čeho si všimla, že měl navléknuté punčochy,“ uvedla Richterová.

V souvislosti s tímto i předchozím případem se policie obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění obou mužů. Není vyloučeno, že jde o stejného výtržníka. Případní svědci mohou věc oznámit na lince 158.