Ženu oslovil, a když nereagovala, předjel ji na kole a čekal na ni v další ulici. "Už když kolem mě projel na kole, tušila jsem, že se blíží nepříjemnosti. Rozhodovala jsem se, jestli nebude lepší změnit směr mezi domy. Nakonec jsem pokračovala dál po lépe osvětleném chodníku. Když jsem dorazila na kraj Vorlové ulice, mé tušení se potvrdilo. Muž byl částečně ukrytý za popelnicí, byl obnažený a onanoval," uvedla žena, pro kterou byla událost nepříjemným zážitkem a nechtěla být jmenována.

Veliké štěstí ženy bylo, že několik metrů před kontejnerem byl zaparkovaný její osobní automobil. "Uběhlo několik dlouhých vteřin, než jsem v kabelce našla klíče a než se mi podařilo zámek auta odemknout. Jakmile jsem se v autě uzamkla, výtržník přiskočil a pokoušel se mi zabránit v odjezdu tím, že si stoupl před auto. Nevadilo mu ani to, že jsem se opakovaně rozjížděla. Měl stále stažené kalhoty a onanoval. Jednou se dokonce pokusil otevřít přední dveře u řidiče," pokračuje vyděšená žena. "Uběhlo několik dlouhých minut, než se mi podařilo z místa odjet," dodala.

Popis pachatele:

věk:20 - 23 let
výška: 170 cem
váha: 70 kg
vlasy: tmavé, délka cca 10 cm
oči: hnědé
obličej: protáhlý, plné rty
v sobotu byl oblečený do: tmavé džíny, bílé triko

Dnešní případ není ojedinělý. V pondělí se hlídce berounské městské policie podařilo zajistit jednatřicetiletého muže, který se svlékal a obnažoval před ženami v Berouně Závodí na lávce u autobusového nádraží. Policisté doporučujíce všem ženám a dívkám, aby se v těchto dnech nevydávaly bez doprovodu do potemnělých městských ulic.