Ale co si o tom všem vlastně myslet? Festival nepatří mezi ty největší a nejvlivnější na světě. České filmy už dlouhá léta až na výjimky nezískávají žádná ocenění. Většinou ani ty zahraniční, které vítězí ve Varech, nejsou světové trháky. Přes to se do lázní každoročně sjíždí smetánka českého showbyznysu, zejména však podnikatelských a politických kruhů.

Divoké večírky a nejrůznější, jak se u nás teď hezky česky říká, eventy skýtají příležitost nejen k nevázané zábavě, ale i k uzavírání obchodů a spřádání pletich. A je tu samozřejmě i spousta takříkajíc nevlivných lidí, kteří se těší na filmové premiéry a chtějí zažít sváteční atmosféru.

Debatéři v Deníku tří generací, který nyní přinášíme v nové moderní podobě, se tentokrát neshodnou. Ne, že by si přímo vjeli do vlasů, na dálku to ani nejde. Martinův nekompromisní obrazoborecký názor naráží na normálnější a optimističtější postoj Denisy a Tomáše. Co je příčinou jejich sporu uvidíte na videu.

Deník tří generací uvádíme každé úterý. Influencerka, marketingový expert a novinář v něm přinášejí své pohledy na aktuální události i problémy každodenního života. Čtenáři jim sami mohou nabídnout témata. Těšíme se nejen na vaše náměty, ale i názory a připomínky. Pište prosím na nazory@denik.cz.