Speciál pro krajské a senátní volby nazvaný Volební deník obsahuje vše podstatné, co potřebujete o volbách vědět. Představuje strany, kandidující do krajských voleb, a kandidáty včetně senátorů. To vše rozděleno přehledně a srozumitelně.

Deník coby nejsilnější lokální médium se důsledně věnovalo také otázkám a tématům, které silně rezonují v jednotlivých krajích a konfrontovalo je s kandidáty v průběhu svého unikátního projektu Předvolební debaty. O jejich průběhu, a také o předvolebních slibech, se dočtete v naší unikátní příloze Volební deník.

V současné koronavirové situaci pak přicházíme s praktickým průvodcem, jak volit v karanténě, jaká práva a povinnosti má každý volič včetně návodu, jak správně uplatnit hlas pro svého kandidáta.

Příloha Volební deník je na stáncích pouze jako součást tištěného Deníku. Nově ji však můžete získat v elektronické podobě. Stačí si objednat digitální předplatné Deníku. Nyní navíc v mimořádné akci za 1 korunu na celý první měsíc! Stačí kliknout ZDE.

Pokud už naše digitální předplatné máte a jste tedy členy Deník Klubu, přílohu si můžete jednoduše stáhnout ve formátu pdf ve svém předplatitelském účtu. Dostanete se do něj takto:

1. Nejprve se ZDE přihlásíte přes svůj e-mail a Vámi zvolené heslo

2. Pokud jste přihlášeni, klikněte na mobilu v pravém horním rohu displeje na menu a poté ve spodní části displeje na tlačítko "Můj účet" (na stolním počítači nebo notebooku se na tlačítko "Můj účet" dostanete tak, že kliknete v pravém horním rohu obrazovky na svůj profil a poté se Vám rozbalí nabídka s tímto tlačítkem)

3. Ve svém účtu pak klikněte na záložku "Speciální přílohy ke stažení"

4. Teď už stačí jen nastavit svůj "domovský" Deník (pokud jej nastavený ještě nemáte) a pak si otevřít přílohu z Vašeho kraje

Přejeme vám příjemné čtení!