Dopravní nehoda se odehrála před osmou hodinou ráno. „Po řidiči i osobním vozidle nyní pátráme," uvedla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková s tím, že policie nezná ani tovární a registrační značku vozidla.
Dopravní nehoda se odehrála na Pražské silnici ve směru od centra Berouna na obec Vráž na přechodu pro chodce.

Neznámý řidič nedal přednost chodkyni, která v 7. 48 hodin přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce výše uvedenou komunikaci z levé strany na pravou. Osobní vozidlo do ní narazilo čelně. Žena dostala náraz do pravé nohy a spadla na silnici. Řidič nejprve zastavil, ale když viděl, že se zvedla z vozovky a popošla na chodník, z místa nehody ujel pryč. Zraněná chodkyně si po nehodě pamatovala jen to, že automobil měl bílou barvu.

Řidič, který ujede od dopravní nehody, se dopouští nejzávažnějšího dopravního přestupku a v případě, že ho policie odhalí, přijde o sedm bodů. Přestupek je také možné vyřešit na místě udělením pokuty do tisíce korun. „Odjet od zraněného člověka je podle mne velmi nemorální a zasluhuje větší trest než stržení bodů a pokutu," myslí si Josef Kolský.

Po řidiči, který v Berouně ujel od zraněné chodkyně, nyní pátrá policie. Ta žádá veřejnost o pomoc. Poznatky mají lidé volat na linku 158 nebo na číslo 974 872 255.