V úterý 19. května na Husově náměstí v Berouně začalv 15 hodin Prima den s Deníkem. Akce Berounského deníku potrvala až do 18. hodiny. Pět minut po třetí hodině už desítky lidí pozorně sledovaly vystoupení hořovických mažoretek.


Prima den s Deníkem si nenechaly ujít stovky lidí.


Zájemci se mohli seznámit s hasičskou a policejní technikou, veteráni ze Zdic představili vojenské vozy, Besip přivezl simulátor nárazu i mobilní dětské hřiště. Připraven byl i pestrý program, ve kterém si každý přišel na své. Vystoupení hořovických mažoretek vystřídalo show s biči Pavla Votápka. Poté už pódium patřilo redaktorům Berounského deníku a představitelům HC Berounští Medvědi a Sparty Prahy, s kterou berounští hokejisté uzavřeli smlouvu o spolupráci. S berounskými občany přijel diskutovat i generální manažer Sparty Praha Petr Bříza.

V centru Berouna se představily i tanečnice R.A.K. Beroun a kapela Vodáci. Veliký úspěch měla i ukázka hasičské práce, vystříhání osoby z vraku auta.


Součástí Prima dne s Deníkem byla i soutěž se společností Canon. Vítězi se stali Jana Dimáková, Petr Mráz a Jaroslav Šejvl. Ti, kteří si své ceny nevyzvedli včera na Husově náměstí, si mohou pro ceny přijít do středy 20. května do 16 hodin, a to do redakce Berounského deníku.