Vodovody a Kanalizace Beroun otevřely v Hořovicích nové zákaznické centrum. Vodohospodáři nyní sídlí v objektu čistírny odpadních vod Hořovice při cestě do Praskoles.


„K tomuto kroku jsme se rozhodli především z organizačních důvodů. Hořovická střediska vodovodů a kanalizací budou ve větším kontaktu mezi sebou i se zákazníky. Věřím, že užší spolupráce urychlí řešení havárií a přinese větší provázanost obou hořovických provozů,“ vysvětlila ředitelka Vodovodů a kanalizací Beroun Eva Krocová.


Pro zlepšení komunikace firmy se zákazníky a přiblížení nových prostor veřejnosti uspořádali vodohospodáři v prostorách čistírny odpadních vod Den otevřených dveří.


Odborná prohlídka byla zaměřena nejen na proces čištění odpadních vod a připravovanou rekonstrukci čistírny, ale také na činnost zákaznického centra a nabízené služby. „Potěšilo nás, že mezi návštěvníky jsme mohli přivítat i starostu Luboše Čížka a tajemníka městského úřadu Ladislava Kazdu,“ dodala Krocová.


V rámci Dne otevřených dveří byla pro nejmenší návštěvníky připravena malířská soutěž o sladké odměny k problematice vody.