V noci z pátku na sobotu došlo ke smrtelné dopravní nehodě u Hostomic. „Tři minuty před půl čtvrtou v noci nám byla hlášena dopravní nehoda u Hostomic. Na místě byli zraněni a zaklíněni dva mladí muži v osobním automobilu. Jeden z nich podlehl vážným poraněním na místě. Druhý muž utrpěl otřes mozku a poranění hrudníku,“ sdělila mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

„Záchranáři muže ošetřili a transportovali na centrální příjem do hořovické nemocnice,“ dodala mluvčí s tím, že na místě měli záchranáři dva sanitní vozy. U nehody zasahoval i ha〜sičský záchranný sbor a Policie ČR. V sobotu se v Berouně začala šířit zpráva o údajné další tragické nehodě. K tragédii mělo dojít během automobilové soutěže.

Při závodech do vrchu měl zemřít jeden z řidičů sportovního vozu. „Ve skutečnosti k nehodě došlo, ale havárie nebyla tragická. Zaklíněného muže museli z vozu vyprošťovat záchranáři. Závodníka pak s poraněním kotníku převezli do motolské nemocnice k dalšímu ošetření,“ informovala mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.