Jedna z nich se odehrála na silnici v obci Bavoryně ve směru na město Žebrák a způsobil ji řidič, který nevlastní řidičské oprávnění.
Osmnáctiletý mladík nezvládl v časných ranních hodinách průjezd levotočivé zatáčky. Nepřizpůsobil totiž rychlost svého vozidla Honda svým schopnostem, v jednom okamžiku strhl řízení vozidla vlevo, v důsledku čehož se jeho vozidlo dostalo do smyku.

„Automobil přejel do protisměrné části vozovky a následně vyjel vlevo mimo vozovku na travnatý sráz, kde se několikrát přetočil přes střechu a dopadl zpět na kola,“ popsala průběh havárie mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Policejní hlídka, která nehodu vyšetřovala, provedla u řidiče dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která měla pozitivní výsledek. Mladík měl v dechu 1,31 promile alkoholu, nevlastnil řidičský průkaz a neměl u sebe doklady potřebné k provozování motorového vozidla.

Protože řidič při nehodě utrpěl zranění, byl rychlou lékařskou pomocí převezen do hořovické nemocnice, kde byl ošetřen a následně propuštěn. Škoda, kterou svým nezodpovědným chováním způsobil, dosáhla částky 150 tisíc korun.