Mladý muž jel s osobním vozem značky Renault Clio po silnici ve směru od obce Velký Chlumec směrem na obec Lážovice.
Při průjezdu levotočivé zazáčky v obci Osov nepřizpůsobil řidič rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace a dostal s vozidlem smyk. Řízení vozu se vymklo jeho kontrole a on sjel s vozem do protisměrné části vozovky, následně na levou krajnici a pak mimo komunikaci.

„Potom se automobil vrátil zpět na silnici, kde se přetočil na střechu. Při dopravní nehodě řidič utrpěl zranění a musel být vozidlem rychlé lékařské pomoci převezen do hořovické nemocnice,“ uvedla k dopravní nehodě mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

K nehodě byli přivoláni i profesionální hasiči, kteří provedli protipožární opatření a zastavili únik provozních kapalin z havarovaného vozidla.

U zraněného muže policisté provedli zkoušku na přítomnost alkoholu, která měla negativní výsledek. Škoda, která při nehodě vznikla, dosáhla částky 50 tisíc korun.

Při další dopravní nehodě se zranil čtyřiačtyřicetiletý muž. Muž jel na svém motocyklu značky Suzuki GSX 1300 R po silnici v Berouně ve směru od berounské nemocnice k Pražské ulici. Před jedním z místních domů nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu komunikace a při projíždění levotočivé zatáčky dostal se svým motocyklem smyk a spadl na komunikaci a zranil se. Záchranka ho pak převezla do berounské nemocnice.

„Zkouška na přítomnost alkoholu měla negativní výsledek. Řidiči byla uložena bloková pokuta,“ poznamenala k nehodě Lenka Uriánková