Společnosti se hodnotí dle čtyř klíčových pilířů, a sice firemní strategie, řízení a finanční výkonnost, produktivita a inovace a firemní kultura. Porota oceňuje i kvalitu řízení včetně managementu.

„Titulu si velmi vážím. Získání takového ocenění je dalším důležitým milníkem na naší cestě k poskytování zdravotní péče v České republice na nejvyšší možné úrovni,“ uvedl Sotirios Zavalianis, majitel holdingu, do kterého spadá mimo jiné i pardubické Onkologické a radiologické centrum Multiscan.

„Dokázali jsme, že i během pandemie, která ochromila celý svět, jsme schopni řídit společnost efektivně, řešit neobvyklé situace flexibilně a předvídat další vývoj. Pandemie naše vize a plány nezastavila, spíše posílila. Některé projekty jsme upravili tak, abychom v případě obdobné hrozby byli ještě lépe připraveni,“ dodal Zavalianis.

Například hořovické zařízení v březnu oznámilo přípravu výstavby nového pavilonu, který se bude moct v případě potřeby proměnit v izolovanou pandemickou nemocnici. V Rehabilitační nemocnici Beroun zase běží výstavba Centra duševního zdraví.