Návštěvníci tak mohli obdivovat řadu jarních dekorací, nechyběli hrnčíři ani Miluše Šímová s ukázkami vizovického pečiva. Rozhodně ale převládaly stánky se šperky z těch nejrůznějších materiálů.

Návštěvnice tak mohli vybírat například náušnice z korálků, látek, drátků nebo stále oblíbenějšího fima.

Berounský FlerJarmark byl první v letošním roce, ale těšit se můžete i na další tři. „Konat se budou vždy v návaznosti s příchozím ročním obdobím, takže nás čeká ještě letní, podzimní a pak zimní tedy v podstatě vánoční Flerjarmark," uvedl za Muzeum Českého krasu Patrik Pařízek.

Ten zároveň prozradil, jak je spokojen s návštěvností na první letošní akci tohoto druhu. „Odhadují, že zatím přišlo kolem dvou set lidí, a to nám zbývají ještě zhruba čtyři hodiny do konce. Jsem rád, že si FlerJarmark našel své návštěvníky," konstatoval Patrik Pařízek.

Muzeum Českého krasu ale nezve jen na tyto doprovodné akce. Již brzy se můžete těšit na novou výstavu. „Rád bych pozval na výstavu Sběratelé zkamenělin, která začne ve středu. Budeme mít řadu vzácných kousků, takže všichni jsou vítáni," dodal Pařízek s tím, že středeční vernisáž začíná v 17 hodin.