Z domu v Litni, do kterého se neznámý pachatel vloupal v přesně nezjištěné době, zmizel například jen fén na vlasy a peníze. Zloděj do domu vnikl v době, kdy jeho majitelé nebyli doma. Nejprve vlezl do dílny a potom do domu. V jedné místnosti vše důkladně prohledal, a potom s lupem v hodnotě 1150 korun odešel pryč. Škoda na zařízení dosáhla větší částky, než měla pachatelova kořist.

Daleko větší kořist si zloděj odnesl z jedné kanceláře v Plzeňské ulici v Berouně. Zloděj se do ní vloupal v dopoledních hodinách a odnesl si notebooky, externí disky za více jak 84 tisíc korun.Majitelé domu v ulici K Výrovně v Hořovicích přišli o fotoaparát, doklady a platební kartu. Zloděj se k nim vloupal v časných ranních hodinách.

„Pachatel vnikl jen na verandu a ze skříňky, která zde byla, odcizil doklady i fotoaparát, vše v celkové hodnotě tři tisíce korun,“ uvedla k vloupání mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Z bytu v Holandské ulici v Berouně zase v přesně nezjištěné době někdo odcizil notebook, který si jeho majitel cení na 17 tisíc korun.

Velký počet podobných vloupání mají na svědomí bezdomovci. Ti si totiž z domů, garáží a sklepů odnesou vše, co se jim hodí a o čem jsou přesvědčeni, že se může prodat. Pachatel, který se vloupal na pozemek domu jednaosmdesátileté ženy v obci Skuhrov, si zjejího sklepa odnesl několik lahví alkoholu a k tomu přibral ještě kovový sušák na prádlo, který byl na zahradě.

Z domu v Hudlicích zase neznámý pachatel odnesl gobelín zhruba o rozměru 200 x 180 centimetrů a černý dřevěný kříž s ukřižovaným Kristem. Majiteli nemovitosti zůstala po nezvané návštěvě škoda větší než 110 tisíc korun.