Tímto způsobem se pokusil obohatit i jednadvacetiletý mladík, který kradl v berounském obchodě v Konečné ulici.

Zloděj si kolem půl druhé odpoledne myslel, že ho nikdo nevidí a z jednoho regálu v obchodě odcizil dva kusy krému značky VICHY v celkové hodnotě 1798 korun. K tomu si přibral ještě dva USB flash disky Paradies. A protože byl podle všeho velmi nenasytný, sebral z jiného regálu ještě toaletní vodu a parfém David Beckham a parfém Bruno Banini v celkové hodnotě 1250 korun.

„Zboží bylo volně vystaveno ve volně přístupných regálech. Pachatel si odcizené věci, krémy a kosmetiku ukryl do oblečení, které měl na sobě. Některé zboží dal do kapes kalhot, další pod tričko a pod bundu, a to s úmyslem je odcizit,“ uvedla k případu mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Mladý muž prošel bez problémů okolo pokladního prostoru a v tu chvíli si musel myslet, že má vyhráno. To se ale spletl. Když ho přede dveřmi a odchodem z prodejny zadržel pracovních obchodu, zažil velké zklamání.

„Pracovník obchodu vyzval muže aby odcizené zboží vrátil,“ poznamenala Lenka Uriánková.
To se ale zlodějovi zřejmě moc nechtělo, a tak zástupcům prodejny vrátil jen část nepoškozených odcizených věcí. Další část odcizeného zboží pak předal až na výzvu příslušníků policie.