A přidat se může kdokoli z vás. Vaše obec, město, ale třeba i kolektiv v práci, domov důchodců nebo oddělení v nemocnici, nebo vaše parta v oblíbené hospodě. Zkrátka možností je nepočítaně. V minulosti jste si s námi mohli zazpívat v Berouně, 
v Březové i Vižině.

Akce Česko zpívá koledy připadá vždy na druhou prosincovou středu. Tentokrát se tedy uskuteční 10. prosince, a to tradičně od 18 hodin.

Už nyní vám můžeme prozradit, že si společně zazpíváme na Husově náměstí na pódiu společně s dětským pěveckým sborem při ZUŠ Václava Talicha Krákorky. Příjemnou adventní atmosféru při koledách prožijí i obyvatelé Vižiny, kteří se k projektu Česko zpívá koledy přidali k Berounskému deníku od začátku.

A nově se přidají i děvčata a chlapci z Azylového domu pro matky s dětmi v Berouně. Pokud se i vy chcete přidat do tohoto celorepublikového projektu, který v předvánočním čase přispěje k příjemné sváteční atmosféře, obraťte se na naši redakci. Stačí zavolat na číslo 606 635 294 nebo nám můžete také napsat na e-mail 
petra.liskova@denik.cz. Místa, na kterých se bude zpívat, budeme průběžně představovat i v podobě vánočních koulí. Dnes vám nabízíme malou ochutnávku z Vižiny.

A které koledy si letos zanotujeme? Například Nesem vám noviny, Narodil se Kristus pán, Půjdem spolu do Betléma a Pásli ovce valaši. Přidejte se k nám a prožijme adventní čas v kruhu přátel.