„Mám pocit, že lidi jsou dnes často ztracení a postrádají růstové prostředí. Prostředí, které se ptá, které naslouchá a které nesobecky chce jejich úspěch,“ říká. Z tohoto důvodu dostal on a kolektiv několika dalších lidí nápad na vytvoření projektu Život je hra, pojďme si hrát, pomocí něhož by chtěli vytvořit komunitu, která by sdružovala a inspirovala ostatní. Pro leckoho bláznivá myšlenka se rodila v hlavě několik let a teď se začíná dávat do pohybu.

„Základem je dostat děti od počítačů k nějakému pohybu. To ovšem nepůjde bez rodičů, a proto pořádáme 22. září na náměstí v Hořovicích benefiční dětský den, kterým projekt Život je hra startujeme,“ přibližuje Koutný.

Dětský den by měl děti formou paralely mezi deskovou hrou a životem naučit základním principům a v životě běžným skutečnostem. Stejně tak bude k vyzkoušení několik různých sportů a účast přislíbily i osobnosti z tohoto odvětví: Petr Koukal, fotbalista Martin Zeman nebo trenér fotbalových brankařů Daniel Zítka. Ideální vize do budoucna s celým projektem jsou takové:

„Chtěli bychom vytvořit vlastní doménu, která by měla sloužit jako obecný kanál sdružování těchto lidí. Dokážu si představit, že se taková komunita různými akcemi pravidelně schází, vše je benefiční nebo pro dobrou věc.“