Kromě ubytování v karavanech, stanech nebo chatičkách nabízí kemp i koupaliště, které v horkých letních dnech honě využívají nejen ubytovaní klienti, ale i lidé z blízkého okolí. A tak i my přibalujeme plavky, abychom otestovali i místní koupání.

Do kempu se dostanete pohodlně po silnici až k areálu. Pak ale může nastat problém s parkováním. Ti šťastnější, respektive ti, kteří vyrazí z domova včas, mohou zaparkovat na parkovišti před kempem. V létě se ale místa velmi brzy zaplní a pak je již parkování obtížné. Auta stojí jak podél cesty, tak i na louce. Tady je ale značka zákaz vjezdu a řidiči se tak vystavují pokutě. Proto hned jedna rada úvodem: buď vyražte na koupání opravdu včas, nebo místo auta vezměte raději kolo.

My jsme naštěstí chytli jedno z posledních parkovacích stání, takže už míříme do kempu. U vchodu nás odchytne pán a vybírá vstupné. Za dospělou osobu zaplatíte 80 korun, dítě od 6 do 14 let zaplatí 50 korun. Jednotlivé vstupné je na berounské poměry srovnatelné s ostatními koupališti. Chybí ale rodinné vstupné nebo zvýhodněné vstupné pro ty, kteří se přijdou vykoupat až v pozdním odpoledni před zavírací dobou.
Areál koupaliště je ale dokonale upravený. Poněkud vyšší náklady může rodině, která sem přijede s dětmi, vykompenzovat příjemné prostředí, anglicky střižený trávník, dostatek prostoru pro slunění, bazén se skluzavkami a v neposlední řadě i nově prolézačky pro děti. Ti starší si zase mohou zahrát třeba stolní tenis. Pochválit musíme i uklizené toalety a dostatek toaletního papíru.

Někteří návštěvníci ale mohou mít problémy s vodou v bazénu. Voda vás totiž skutečně pořádně zchladí a první ponoření do vody často okomentují i otužilí plavci . Nakonec ale v parném dni přijde i studenější voda každému k chuti.

A po plavání vytráví, ale nemusíte mít strach, že zůstanete o hladu. Místní restaurace je vám k dispozici nebo si můžete odskočit třeba na burger k „okýnku".