Zdický smíšený sbor pořádá koncerty pro své stálé publikum nebo se jako host účastní různých společenských akcí. Jeho členové vystupovali i se známými osobnostmi.

Sbor měl možnost účinkovat na jednom jevišti se světově známým kytaristou Štěpánem Rakem i jeho synem Matějem, panem Alfrédem Strejčkem, Jitkou Molavcovou, Pavlem Novým i dalšími.

V současné době ho vede sbormistr Martina Rajtmajerová. Se sborem jí pomáhá klavíristka Kateřina Medová. Sbor má k dispozici ještě dvě klavíristky, a to Alenu Spilkovou a Helenu Holubovou, které v případě potřeby sbor ochotně doprovázejí.

Členové sboru říkají: „Jsme dobrá parta pěveckých a hudebních nadšenců mnoha profesí a scházíme se každý týden v Kulturním domě ve Zdicích, kde nacvičujeme náš repertoár, abychom mohli čas od času sdílet radost a nadšení ze zpěvu s našimi posluchači."

Před několika roky Zdický smíšený sbor díky projektu Boemia mia navázal spolupráci s italským mužským sborem Cima d´Oro z města Valle di Ledro. Společně pak koncertovali v Praze ve Valdštejné zahradě a v Chrámu sv. Víta.