Na základě pátrání, které bylo zvěřejněno v Berounském deníku a na jeho internetových stránkách, se policistům podařilo dopadnout dvě celostátně hledané osoby. Po informaci a fotografii zveřejněné v našich novinách se přišel k berounskému okresnímu soudu přihlásit hledaný Vilém Sklenička. K tomuto kroku ho přiměl jeho zaměstnavatel. „Druhého celostátně hledaného Petra Cedrycha se podařilo policistům zatknout v Plzni na základě odezvy občana, který na výzvu v Berounském deníku zareagoval anonymně e-mailem. Ještě jednou děkujeme Vám i občanům za cennou spolupráci při pátrání po pohřešovaných a hledaných osobách,“ uvedla mluvčí berounského policejního ředitelství Veronika Benediktová.


Policie zároveň občany prosí o spolupráci i v případě celostátního pátrání po Davidovi Kuvíkovi, narozeném 24. března 1983, trvale bytem Zdice, ul. Husova, č. 2, okr. Beroun. Formální pobyt.


Hledaný muž je 175 cm vysoký, má střední postavu, oválný obličej, zelenomodré oči, hnědé, kratší vlasy. Jeho popis oblečení není znám.
Po Davidovi Kuvíkovi bylo 2. října 2007 vyhlášeno celostátní pátrání pro podezření ze spáchání trestného činu zanedbání povinné výživy. Toho se měl dopustit tím, že neplní vyživovací povinnost na syna, kterou mu stanovil berounský soud. Při oznámení byl dluh na výživném 43 950 korun.
Veškeré poznatky, které by napomohly k vypátrání hledaného, mohou občané nahlásit na jakémkoli oddělení Policie ČR nebo na linku 158, či přímo na Službu kriminální policie a vyšetřování Beroun na tel. 974872447