GrandPrix si nenechaly ujít stovky vesměs mladých lidí. Na nejlepší skateboardové jezdce se přišli podívat ale i zástupci starší generace. Všude vládla dobrá nálada a nezkazilo ji ani nepříjemné počasí. Každou chvíli to vypadalo, že začne pršet. Program byl natolik zajímavý, že to nikomu nevadilo.

Na startovní listině se objevila také celá česká skateboardová reprezentace ve složení Tomáš Vintr, Maxim Habanec a Martin Pek, doplněna slovenskou superstar a členem slovenské skateboardové reprezentace Rišem Turym, který je zároveň vítězem minulého ročníku akce.

V letošním roce se do Berouna sjeli předem vybraní závodníci z téměř 25-ti zemí. Doslova z celého světa. Nechyběly hvězdy a držitelé zlatých medailí z prestižních X-Games, nebo závodů Světového poháru z USA, Kanady, Japonska, Jihoafrické republiky, Malajsie, Brazílie a Evropy.

Sobotní závod kategorie PRO nabídl 20 nejlepších závodníků, které doplnilo pět divokých karet z České republiky a pět jezdců, kteří se probojovali amatérskou kvalifikací. Po skončení závodů čekal na návštěvníky hudební festival.

Graffiti: Vandalismus nebo umění?
Město odstraní graffiti i ze soukromých objektů
Zahájení nového prohlídkového okruhu si nenechaly ujít desítky návštěvníků.
Hořovický zámek otevřel nový prohlídkový okruh