V době, kdy většina obchodníků nabízí různé slevy a podporuje tak nákupní šílenství, nabídl tento řetězec nejen s drogistickým zbožím svým zákazníkům pocit podílet se na něčem smysluplném. V pátek 29. listopadu se v prodejnách s logem dm nakupovalo s cílem, aby byl obrat co nejvyšší. Pět procent z toho totiž má jít na podporu občanských aktivit směřujících mezi seniory a jejich vnoučata. A bylo znát, že na tento způsob charity a podpory zákazník slyší. Díky vstřícnosti vedení dm jsme mohli slíbit, že mezi 70 subjektů do českých a moravských okresů rozdělíme rovné dva milióny korun.

Na Berounsku se přihlásil jediný zájemce - Domov Na Výsluní v Hořovicích a získává tedy finanční dar ve výši 28 600 korun od společnosti dm drogerie markt. Vítěznému domovu od srdce blahopřejeme.

Vyhrajte dárkový box
Partner projektu připravil pro patnáct z vás věcný dar v podobě oblíbeného dárkového boxu. Jak vyhrát cenu? Soutěžní otázku najdete ZDE.

Domov Na Výsluní, Pražská 932/48a, 268 01 Hořovice

Naše vzpomínky
Každý z nás má své vzpomínky na chvíle strávené s rodinou, na Vánoce, na naše dětství a mnoho dalších. Vzpomínky jsou pro nás důležité a nejen pro nás samotné, ale i pro následující generace, aby nezapomínaly, jaké to dříve bylo a jak se postupem času všechno změnilo.

Obsahem našeho projektu je, že si studenti shromáždí vzpomínky od seniorů, k jednotlivým tématům, jako jsou například Vánoce, moje první zaměstnání, školní léta a další. Pod každým tématem bude několik vzpomínek, které na toto téma senioři z našeho Domova mají. Tímto vytvoří, jakousi knihu vzpomínek. Témata: 1. Moje rodina 2. Školní léta 3. Dětství 4. Léto, prázdniny, dovolená. 5. Moje první zaměstnání 6. Tradice, zvyky, svátky 7. Záliby 8. Svatba 9. Cestování 10. Události.