Akce, která se uskutečnila v polovině října, přilákala řadu významných osob.

Přestože zápisné do turnaje bylo vysoké, činilo 35 tisíc Kč za každý flight, startovní listinu zaplnila jména vice než osmdesáti golfistů. Ti tak kromě nadšení pro hru projevili svojí účastí především velkou dávku empatie a solidarity.

Prezident berounského golfového klubu Vojtěch Matějček spolu s ředitelem areálu na veselé Michalem Tůmou pouští na své prestižní hřiště hosty, kteří nejsou členy klubu, jen zřídka. Dvakrát do roka ale udělají výjimku a férveje, greeny i své služby propůjčí dobré věci.

Ani tentokrát tomu nebylo jinak, a tak se vedle sponzorů mohla turnaje v růžových barvách zúčastnit i se svou patnáctiměsíční dcerkou bývalá Miss ČR Kateřina Stočesová, výtvarník Aleš Najbrt a především vždy charismatický člen klubu Jiří Bartoška.

Ten se objevil také na večerní párty, spojené s oslavou desetiletého výročí Hergetovy cihelny, jež patří k dalším partnerům turnaje a poskytuje pro tento den zcela zdarma veškeré občerstvení.

"Moc děkujeme Beroun Golf Resortu i celému zdejšímu týmu za přízeň a za obrovskou trpělivost s námi. Turnaj pořádáme ve dvou, jen s pomocí dobrovolníků a přátel, takže bez odborného zázemí a nesmírně vstřícného personálu tady v Berouně bychom byli ztraceni," říká zakladatelka nadace, Martina Šmuková.

Celý den, včetně slavnostní party, přinesl Nadaci Pink Bubble neuvěřitelných 600 tisíc korun a tyto prostředky budou využity k zajištění ozdravných pobytů pro starší děti a čerstvé dospěláky s onkologickým onemocněním.

Absolutním vítězem na rány brutto se stal se 73 údery Daniel Václavek z flightu GTS. Jinak se ale bojovalo týmově a mezi první tři vítězné flighty se dostaly tyto:
1. Stillking films ve složení: Matthew Stillman, David Clark, Robert Mulcahy, Jason Dupuy
2. GTS ve složení: Miroslav Petrák, Petr Možíš, Petr Kovář, Daniel Václavek
3. DialTelecom ve složení: Radek Brňák, Michal Němec, Jan Žambůrek, Jan Vágner

Charitativní den pokračoval večerní party v pražské Hergetově cihelně. Díky patří majiteli KampaGroup za zábavu a velkorysé občerstvení a také osobnobnostem, jež nadační fond Pink Bubble formálně pokřtily – herečce Haně Vágnerové, frotmanovi skupiny Support Lesbiens Kryštofu Michalovi, úřadující České Miss Tereze Chlebovské, moderátorce Štěpánce Duchkové a moderátorce večera Ivaně Chvátalové.

autor: DARINA MIKLOVIČOVÁ