Chcete vyhrát báječné ceny, pobavit se, získat titul a korunku pro svou dceru nebo syna, vnučku nebo vnoučka? Přihlaste vaše dítě do soutěže.

Stejně jako v minulých letech i tentokrát dostane dárek každý soutěžící. A hraje se opět o úžasné ceny. Princezny a princové budou hrát o stavebnice Lego, značkové panenky, vstupenky do aquapalace Čestlice, do Tipsport Laguny Beroun a ve hře je spousta dalších zajímavých a hodnotných cen. To si prostě nemůžete nechat ujít!

A jak vlastně soutěžit? Důležitá je vyplněná přihláška, kterou stáhnete na webových stránkách www.berounsky.denik.cz. Přihlášku najdete také níže a můžete ji vyplnit a zaslat, případně osobně donést do redakce Berounského deníku, nám. Marie Poštové 854, Beroun. Přihlášku a fotografii můžete zanechat ve schránce označené u vchodu do redakce.

Vyplněnou přihlášku společně se soutěžní fotografií vašeho dítěte zašlete nejpozději do 30. června na e-mailovou adresu: soutezdenik@seznam.cz.

Následně budou všechny soutěžní fotografie zveřejněny v tištěném Berounském deníku a na webových stránkách.

Konečné pořadí soutěžících princezen a princů bude v rukách čtenářů Berounského deníku, kteří svými hlasy budou o prázdninách podporovat své favority.

Slavnostní korunovace spojená s vyhlášením celkového pořadí soutěžících a především předání dárků se uskuteční na konci letních prázdnin na zámku v Králově Dvoře, a to v rámci Městských slavností.