Jednačtyřicátý ročník akce se koná nadcházející sobotu v Oseku a kromě Domečku Hořovice ji pořádají i SK Slavoj Osek, obecní úřad Osek, Český svaz bojovníků za svobodu a osečtí hasiči. Akce je navíc součástí projektu České unie sportu ČUS Sportuj s námi, jejímž mediálním partnerem je Deník.

Prezentace dětských kategorií začíná v 8 hodin v hostinci Slavoj. Dospělí a dorostenci se do závodu mohou přihlašovat od 8. 45 hodin. Děti se na startovní čáru postaví v 9 hodin, hlavní závod začíná v 10.15 a o pět minut později na svou trať vyrazí nejmladší příchozí a dorost. „V cíli čeká na závodníky malé občerstvení. Vítězové v kategorii Muži a Ženy obdrží putovní pohár. První tři závodníci z každé kategorie obdrží cenu a diplom," uvedla za Domeček Hořovice Jaroslava Kalátová.

Ředitelka tohoto hořovického střediska volného času Vlaďka Šlosarová dodává, že i další letošní program pokračuje podle tradice Domečku. „U velkých zaběhlých akcích máme termíny. Například o jarních prázdninách se konají příměstské tábory a lyžařský výcvik," zmínila Vlaďka Šlosarová. Domeček Hořovice letos dále nabídne i olympiády, jarní a podzimní část běhu Dražovkou nebo v závěru roku Svatomartinská světýlka.

41. ročník Běhu partyzánskou stezkou

Termín: sobota 7. ledna 2017
Místo: obec Osek
Prezence v hostinci Slavoj: dětské kategorie 8.00 – 8.45 hod., dorost a dospělí 8.45 – 9.45 hodin
Start:
9,00 hodin Dětské kategorie
10,15 hodin HLAVNÍ ZÁVOD
10,20 hodin Nejmladší příchozí a dorost