"Od loňského září do letošního srpna, kdy byla stavba zkolaudována, se uskutečnila celková oprava hřiště a kabin za více než 13 milionů korun za významné finanční podpory Středočeského kraje, kdy dotace činila 95 procent uznatelných nákladů. Touto pro Hudlice významnou sportovní investicí se podařilo výrazně zlepšit možnost sportovního vyžití pro místní, ale i přespolní sportovce zaměřené na fotbal, nohejbal a házenou, která má v obci velikou tradici. Naše odchovankyně hrály i v první lize a v reprezentaci," připomněl starosta Hudlic Pavel Hubený.

Specializační kurz pro dobrovolné hasiče v Králově Dvoře zaměřený na vyprošťování osob u dopravních nehod.
Dobrovolní hasiči se účastnili kurzu zaměřeného na nehody
Ilustrační foto.
Taneční kurzy jsou drahé, zájem je ale velký


Slavnostní otevření zahájil turnaj mladších přípravek a následoval slavnostní výkop Antonína Panenky, legendy Československého 
fotbalu. Poté se uskutečnila přátelská utkání v házené mezi hráči z Hudlic a Ledče nad Sázavou, došlo i na přátelské utkání v nohejbalu a sportovní část zakončilo mistrovské utkání ve fotbalu mezi SK Hudlice a VS Nižbor. Slavnostní den Hudlického sportu skončil zábavou na letním parketu v areálu sportoviště s živou hudbou. Celý den přes špatné prognózy přálo akci velice pěkné počasí.