Jano, jak hodnotíte Vánoční jarmark?
Určitě dobře. Mám radost, že přišlo hodně lidí a doufám, že se jim to líbilo. Tohle je vlastně potřetí, co Vánoční jarmark pořádáme, a přijde mi, že každý ročník lepší a lepší. Vždycky se snažím sehnat vystupující a zařídit celý program, aby byl trošku pro děti, trošku pro dospělé.

Co všechno mohli na jarmarku návštěvníci vidět?
Během dopoledne tady vystoupily děti ze Základní umělecké školy Žebrák, pak po jedenácté hodině vystoupil s představením pro děti i dospělé Zdeněk Polach, což je břichomluvec a účastník soutěže Československo má talent, a odpoledne zahrála country kapela Eddie Edward a přátelé. Jinak tu bylo spoustu tvořivých dílniček pro děti, kde si mohly vyzkoušet výrobu vizovického pečiva, předmětů z korálků, andělíčků ze zvonečků apod.

Chystá Kulturní klub před Vánoci ještě nějaké akce?
Kulturní klub se podílí na samotném rozsvícení vánočního stromečku na náměstí, letos bude červenobílý stromeček, vedle toho pořádáme 2. prosince takovou mikulášskou nadílku pro děti, 5. prosince zase setkání důchodců a 6. prosince přijede Zdeněk Troška se svými Úsměvy s písničkářkou Simonou Klímovou, 15. prosince od 18 hodin tady zase budeme mít velký vánoční koncert, kde vystoupí děti z místní základní umělecké školy, se kterými bude hostovat Josef Vágner. A ještě jedna listopadová akce: 25. listopadu u nás vystoupí Šárka Pexová se svými kamarádi, která bude hrát písničky v kině.

Pořádá klub nějakou akci na Silvestra?
Silvestr pořádáme každoročně a letošní rok nebude výjimkou. Letos bude hlavní lákadlem výherní cena v tombole, kde si jedinec může odnést víkendový pobyt. Oslava probíhá tak, že si účastník zaplatí vstupenku a v ceně má raut a přípitek. Celý večer potom bude účastníky bavit živá hudba.