Králodvorský jarmark, který se pořádá každou sobotu na zámku a v podzámčí v Králově Dvoře, si začíná získávat své věrné návštěvníky, ale i hudební skupiny, které zde chtějí vystupovat. Právě těm dávají touto akcí organizátoři možnost vystoupit před publikem a dostat se tak do širšího povědomí veřejnosti.


„Cílem akce je pomoci kapelám, které nejsou moc známé, se prosadit. Již nyní se jich přihlásilo patnáct. Kromě hudebních skupin čekají na návštěvníky trhy s bohatým sortimentem, které se budou konat až do nedělního rána,“ sdělil organizátor Králodvorského jarmarku Václav Bárta. Na návštěvníky akce budou čekat i jarmareční dobroty, programy a atrakce pro děti i trh řemesel, pouťové stánky a bleší trh. Celodenní vstupné činí 30 korun, ale důchodci, děti do 120 centimetrů, držitelé ZTP a narození v měsíci konání jarmarku mají vstup zdarma.


V sobotu 3. května na jarmarku vystoupí kapely Gutalax, T.Ř.Y. a Duo Pe–Pe a příští sobotu 10. května se návštěvníci mohou těšit na skupiny Ztracený Šnycl, Legal Bengal a Duo Boss. Účast přislíbil i Lunapark Kaiser, který příští týden přiveze zajímavé atrakce.