Na hodinu zablokoval v úterý 13. listopadu dopoledne kamion provoz na silnici z Cerhovic do Újezdu. Nákladní automobil přijíždějící od Cerhovic vjel do příkopu a zůstal stát přes celou šířku vozovky. Komunikace nebyla průjezdná v obou směrech. Na místě nehody se ale kolona nevytvořila, přijíždějící řidiči se většinou otočili a neprůjezdné místo objeli.

Dopravní nehoda si nevyžádala žádné zranění a je v šetření policie. „Nákladní vozidlo se při otáčení dostalo do potíží a sjelo z vozovky,“ uvedla mluvčí Okresního ředitelství policie v Berouně Veronika Benediktová. Řidič nákladního auta, který nezvládl jízdu na komunikaci s právě napadlou a roztátou vrstvou sněhu, odmítl situaci komentovat. K cestě do příkopu mu jistě přispěl i stav pneumatik, které byly bez známek jakéhokoliv vzorku.

Vyproštění auta zajistili profesionální hasiči z Hořovic. Aby se nákladní vůz nepropadal níže do příkopu, podložili přední kola automobilu trámy. Vytáhnutí kamionu zpět na silnici bylo ztížené tím, že se nákladní auto nepodařilo ihned nastartovat a bylo i zabržděné. Po vyproštění řidič neshledal vážnější poškození vozidla, přesto z místa nehody ujel jen několik metrů. „Po vyproštění odjel šofér zpět do Cerhovic a až zde zjistil, že má proražený chladič,“ dodala k nehodě Veronika Benediktová.