Někdo raději tráví Silvestr v pohodlí domova, jiný si jej nedovede představit jinak, než v kruhu přátel a tam, kde je pořádně veselo.

I na Berounsku můžete poslední den roku 2013 oslavit ve společnosti.

Zábava U Štiky
V restauraci U Štiky v Berouně se konají silvestrovské zábavy tradičně a přivítat Nový rok zde budete moci i letos. Silvestrovská retro party bude v režii DJ Stennyho a začíná ve 20 hodin.

Eldorádo v Eldorádu
Na Jarově v restauraci Eldorádo nebude dnes o veselou zábavu nouze. Těšit se můžete na silvestr s živou rockovou hudbou.

Žebrácká oslava
V Kulturním klubu Žebrák se můžete těšit na silvestrovskou oslavu se vším všudy. Za necelých 500 korun vstupného se dočkáte nejen živé hudby v podání brněnské kapely Kanci paní nadlesní, ale v ceně je i šampaňské, úvodní občerstvení a půlnoční raut. I tato akce začíná úderem 20. hodiny.

Silvestr na zámku
Především Hořovičtí a lidé z okolních obcí mohou využít blízkost Zbirohu, kde se dnes koná Silvestr na zámku. Nabízí se vám tak nevšední prožití posledního dne v roce přímo v zámeckých prostorách.

Vstupenka s rautem
Hudební skupina Separace bude hrát těm, kteří prožijí silvestr v restauraci Na Svaté. Spolu se vstupenkou na 310 korun se můžete navíc těšit na bohatý raut a lahev sektu na novoroční přípitek.

Rodinná atmosféra
V popovické restauraci U Hanzelínů můžete dnes prožít silvestrovskou diskotéku, kterou povede DJ Milan. Vstupné činí 80 korun a zahrnuje i novoroční přípitek.

Nový rok na Plzeňce
Tradiční oslavy silvestra se konají ve společenském domě Plzeňka, ačkoli i tento kulturní stánek v minulosti oslavu posledního dne v roce vynechal. Tentokrát se ale opět můžete vydat na parket jediného společenského domu v Berouně a blízkém okolí. Vstupné činí 200 korun.
Zajděte k Ezopovi
Oslavte silvestr a příchod Nového roku v útulném prostředí Krčmy U Ezopa v Karlštejně. Ani letos na vás zde nezapomněli a chystají zajímavý silvestrovský program. Těšit se můžete na hudbu, tanec a samozřejmě i bohaté silvestrovské menu pro mlsné jazýčky.
Akce v diskovinárně
Hořovická Diskovinárna na Palackého náměstí zve všechny zájemce na dnešní silvestrovskou oslavu. Akce v klubu začíná ve 21 hodin.