V Otročiněvsi mají na návsi živý betlém
Otročiněves – V obci Otročiněves se o prvním vánočním svátku koná tradiční Živý betlém. Pořádá ho zde místní spolek Náš domov Otročiněves společně s Obecním úřadem Otročiněves. Akce, kterou si oblíbili nejen obyvatelé Otročiněvsi, ale i okolních obcí, se uskuteční 25. prosince od 16 hodin. Stejně jako v uplynulých letech návštěvníci Živého betléma zhlédnou taneční vystoupení místních dětí, průvod svaté rodiny, příchod tří králů v jejichž průvodu by neměl chybět opět velbloud a další zvířata. Domácí zvířata uvidí návštěvníci akce také u Jesliček, ve kterých spočine v kolébce v roli Ježíška opět místní miminko a jeho rodiče si zahrají panenku Marii a Josefa.

Hudličtí vyrážejí na tradiční Výšlap na Vrch
Hudlice – Obecní úřad Hudlice pořádá tradiční sváteční Výšlap na hudlický Vrch. Ten se uskuteční v úterý 26. prosince o druhém vánočním svátku. Sraz účastníků výšlapu je ve 13.00 hodin před hořejší prodejnou v obci. Letos je to již třináctý ročník této tradiční a oblíbené sváteční akce. Pravidelně se ji účastní stovky lidí, a nejen z Hudlic. V cíli čeká na účastníky akce občerstvení a zábava.

Běh Komárovem má už 34. ročník
Komárov – TJ Sokol Komárov pořádá v úterý 26. prosince tradiční „Vánoční běh Komárovem“. Přihlášky od od 8.15 do 9.45 hodin v komárovské sokolovně. Závod bude odstartován v 10 hodin před sokolovnou.