Dny evropského dědictví oslaví v Berouně 

Oslavy Dnů evropského dědictví se odehrají také na berounském Náměstí Joachima Barranda. Konat se budou 7. září od 10 hodin. Na místě uvidíte dobové válečné ležení a šermířské souboje. V 11. a 15.15 budou v zahradě Muzea berounské keramiky hrát pohádku pro děti. Chybět nebude vernisáž výstavy a večerní koncert.

Dračí lodě se utkají o ceny v kempu Beroun

Závody dračích lodí se odehrají od 30. srpna do 1. září v Berouně. Program začíná v pátek 30. srpna ve 12 hodin dětským dnem, od 16 hodin budou tréninky. Závodit se bude 31. srpna od 9 hodin. 

Janek Ledecký zazpívá v berounském letním kině

Přijít si poslechnout stálici československé hudební scény Janka Ledeckého budete mít příležitost 30. srpna od 20 hodin v letním kině v Berouně. Zpěvák přijede v rámci svého akustického turné.

Vydají se na další geologickou procházku

Na další ze série geologických vycházek můžete vyrazit 1. září od 15 hodin. Sraz je v Králově dvoře u Zahořanského stratypu za tělocvičnou základní školy v Jungmannově ulici. Zájemci půjdou po zkamenělém mořském dně ke zbytkům sopečné činnosti do Počapel. 

Prohlédnou si netopýry

Zblízka se budete moci podívat na netopýry na události Odpoledne s netopýry. Ta se odehraje 30. srpna od 15 hodin v muzeu Českého krasu v Berouně. Dozvíte se, co netopýři jedí, kde žijí a jak jim pomoci, když je naleznete někde zraněné. 

Chystá se Hradozámecká noc v Hořovicích

Areál Starého zámku bude dějištěm kulturního programu v rámci celorepublikové akce Hradozámecká noc. Odehraje se 31. srpna od 18 hodin. Budete si moci prohlédnout regionální expozici i obě sezónní výstavy. 

Do Hořovic přijede cirkus

Známý český cirkus Humberto dorazí do Hořovic a přivede desítku vybraných artistů z celkem sedmi zemí světa. V manéži uvidíte více jak čtyřicet zvířat a budete moci vidět, jak u cirkusu žijí. Show bude trvat 150 minut a skládá se z dvaceti špičkových čísel, které budete moci vidět.