Kollárova ulice je kvůli opravě uzavřená  
Beroun - V Kollárově ulici v Berouně pracuje těžká technika. Motoristé, kteří tudy chtějí projet do obchodního centra, musejí po vyznačené objízdné trase. Silnice v části Kollárovy ulice je uzavřena už týden. Je neprůjezdná od křižovatky ulicí Jungmannova po křižovatku s ulicí Preislerova. Stavební práce na úpravě povrchu vozovky potrvají až do čtvrtka 30. listopadu. Objízdná trasa pro motoristy je obousměrná a vede ulicemi Jungmannova, Zvonařova a Preislerova. Důvodem uzavírky je plánovaná rekonstrukce povrchu vozovky v ulici.

V Otročiněvsi uctí památku padlých  
Otročiněves – Na návsi u Obecního úřadu Otročiněves se v sobotu 28. října uskuteční akce nazvaná Dýňování. Akce je určena zejména dětem a začíná od 16.30 hodin. V případě nepříznivého počasí, se všichni přemístí do společenských prostor obecního úřadu. Další akci, která se uskuteční tento den v Otročiněvsi je slavnostní položení věnce k pomníku na návsi. Kladení věnce u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu začne ve 13 hodin u pomníku na návsi.

Zahrádkáři vystavují na zámku v Nižboru  
Nižbor – Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Nižboru pořádá tradiční podzimní výstavu. Ta je třídenní a uskuteční se v areálu místního zámku ve dnech 10. až 12. listopadu. Výstava nazvaná Plody a květy podzimu návštěvníkům představí letošní výpěstky nižborských zahrádkářů. Nebude na ní chybět ovo-ce, květiny, podzimní aranžmá, občerstvení i prodejní stánky. Při sobotním slavnostním zahájení, které se uskuteční v 10 hodin, čeká na návštěvníky taneční překvapení, v neděli bude na výstavě i mykolog. Výstava je otevřena denně od 10 do 17 hodin.