Led na zimním stadionu udržuje nová rolba  
Beroun - Led na Zimním stadionu Beroun je od prosince upravován novou rolbou, kterou Berounská sportovní jako provozovatel areálu zakoupila za finančního přispění města Beroun. Nová rolba vyšla celkem na 3,5 milionu korun. 

„Rolba značky ENGO je plně elektrická, což přináší řadu výhod. Například zlepšení životního prostředí vzhledem k eliminaci zplodin. Zcela nový italský stroj je vybaven řadou moderních funkcí a jeho obsluha by tak měla být pro rolbaře příjemná a pohodlná,“ uvedl za Berounskou sportovní Antonín Marx.

Na novou rolbu čekalo na zimním stadionu opravené parkovací stání. Vedení Berounské sportovní nechalo zateplit a snížit strop a také vytvořit nové sněžné jámy. Cílem toho všeho bylo, aby rolba parkovala v suchu a relativním teple. „Původní rolba, sloužící na zimním stadionu již patnáct let, bude udržována v provozu tak, aby v případě potřeby mohla okamžitě upravovat led,“ dodal Antonín Marx. 

Hrálo se na skvěle připraveném hřišti.
V Berouně se sešlo třiaosmdesát golfistů

V kostele na Velízu zazpívá sbor Kubr
Vánoční koncerty se v těchto dnech konají také v malých obcích. Lidé ho mohou navštívit také v obci Broumy. Zde se uskuteční v úterý 26. prosince. Na koncertě posluchačům zazpívá Smíšený pěvecký sbor Kubr. Koncert se koná od patnácti hodin v kostele sv. Jana Křtitele na Velízu, a to pod vedením sbormistra Jindřicha Marka. V kostele zaznějí vánoční duchovní písně a rovněž koledy. Kubr je amatérský komorní smíšený pěvecký sbor se členy převážně z Kublova a Broum. Od jmen obou obcí je odvozen název sboru. V repertoáru má řadu církevních, populárních i lidových písní

Na Husově náměstí zazpívá Třehusk  
Stovky lidí se v úterý vystřídaly na Husově náměstí v Berouně, kde se až do zlaté neděle konají vánoční trhy. Návštěvníci Berouna je najdou v horní části náměstí. Dřevěné stánky nabízejí vánoční zboží a občerstvení s teplými nápoji. Lidé si zde mohou u dřevěných stolečků vypít tradiční vánoční svařák, grog či si dát něco dobrého k jídlu. Okolí stánků zdobí čtyři vánoční stromky. Každý z nich je pro jednu ze čtyř berounských základních škol. Součástí trhů jsou kulturní vystoupení a vyřezávaný betlém s více než desítkou postav v takřka životní velikosti. Ten lidé najdou pod vánočním stromem v dolní části Husova náměstí.V sobotu 23. prosince ve 14 hodin vystoupí na Husově náměstí od 10 hodin oblíbená lidová kapela Třehusk. Ta lidem zahraje staropražské kuplety, kterými jsou muzikanti z kapely proslaveni.

Vánoční běh Komárovem
Komárov chystá další Vánoční běh
V hledišti byla slavnostní vánoční nálada.
Vánoční náladu pokazil florbalistům T.B.C. soupeř