Na konci prázdnin budou promítat Angry Birds 2

Beroun – Truchlení nad koncem prázdnin školákům třeba utiší promítání snímku Angry Birds ve filmu 2. V berounském městském kině jej budou promítat 31. srpna od 15.30 s dabingem a ve 2D. Snímek vypráví příběh rozzlobených nelétavých ptáků a zákeřných zelených vepřů; ti jsou opět ve při. Objeví se totiž nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova. Supertým bývalých zapřísáhlých nepřátel tak chce zachránit své domovy. 

Lidé se přenesou do zlaté éry Hollywoodu

Beroun – Film Tenkrát v Hollywoodu se odehrává v roce 1969, tedy na konci zlaté éry v Hollywoodu. Tehdy se v Los Angeles rozhodne televizní herec a jeho dlouholetý kaskadér prosadit se u filmu. A devátý film režiséra Quentina Tarantina líčí právě příběh, jak toto nesnadné rozhodnutí naplňují. 

Herec Jiří Lábus hostem Humoriády na Regionu

Beroun – Hostem oblíbeného pořadu Humoriáda ve vysílání Českého rozhlasu Region bude dnes po 16. hodině herec Jiří Lábus. Celou hodinu můžete rozhodovat o tom, kdo vás bude bavit. Spolu s moderátorem pořadu Patrikem Rozehnalem vám Jiří Lábus nabídne vždy dvě scénky. Ta, která od posluchačů získá více hlasů, se pak objeví ve vysílání. Těšit se můžete i na zajímavé historky spojené s aktéry jednotlivých scének. Humoriádu naladíte na frekvenci 100,7 FM. 

Zastupitelé měli zasedání

Zaječov – Zasedání zastupitelstva se odehrálo včera 29. srpna v obci Zaječov na Berounsku. Na programu měli řadu schvalování smlouvy o podání žádosti na dotace. Šlo o akce jako Výstavba vodovodů a zkvalitnění vody v obci, Zateplení a výměna zdroje tepla v budově LD Zaječov, a Vzduchotechnika v budově LD Zaječov. Zastupitelé schvalovali i rozhodnutí o výběru dodavatelů, např. kdo postaví multifunkční hřiště pro školu a kdo opraví několik místních komunikací poškozených třeba deštěm.