První sběr začal v ulici Farčina. Další lokalitou bude ulice Wolkerova, na které bude akce probíhat mezi 15. a 18. březnem. Jedinou výjimkou bude poslední sběr, který se uskuteční už ve čtvrtek 18. dubna a potrvá až do úterý 23. dubna.

Po nákupu musel řešit nehodu

Beroun – I tak banální věc, jakou je nakupování, může ve svém závěru vyvrcholit chvílemi chmur a otázkami o lidské bezohlednosti. Těm jistě musel propadnout i řidič, který po návratu z nákupu zjistil, že je jeho vůz nabouraný. Škoda v oblasti zadního nárazníku přitom nebyla nijak zanedbatelná a podle odhadů se vyšplhá na takřka 10 tisíc korun. Celý incident se odehrál v pondělí 4. března v odpoledních hodinách před supermarketem Kaufland, kde se tou dobou obyčejně pohybuje velké množství lidí. Na ně se zároveň obrací policie, která uvítá jakékoliv informace.

Střet s autem srnec nepřežil

Karlštejn – O velkém štěstí může mluvit řidič terénního auta, který se v časných ranních hodinách, mezi Mořinou a Karlštejnem, srazil s urostlým srncem. Ten mu znenadání vběhl do cesty a střetu se už téměř nedalo zabránit. Řidič neutrpěl žádná zranění. Srnec zahynul na místě. V této souvislosti policie nabádá všechny řidiče, aby při jízdě v rizikových úsecích, obzvláště v ranní a večerních hodinách, dbali zvýšené opatrnosti.

Setkání starostů v Řevnicích

Řevnice – Starostové zapojení do svazku obcí regionu dolní Berounka se sejdou na shromáždění. To je naplánováno na čtvrtek 14. března se začátkem ve 14 hodin v restauraci Corso v Řevnicích.