Plesová sezona je v plném proudu a kromě obecních či mysliveckých plesů se už staly oblíbenou tradicí také plesy, které pořádají sbory dobrovolných hasičů. Ten už mají za sebou také členové Sboru dobrovolných hasičů v Králově Dvoře. Při organizaci plesu jim pomohlo i město, které jim na zajištění této společenské události přispělo částkou deset tisíc korun.

„Za tu práci, kterou pro město Králův Dvůr dobrovolní hasiči odvádějí, by si zasloužili daleko více, než jen těch deset tisíc korun. Jsou velmi aktivní a obětaví. Já jsem na jejich plese byl také a líbilo se mi tam. Původně jsem přišel jen tak na hodinku, ale nakonec jsem zůstal až do půlnoci," uvedl k plesu dobrovolných hasičů starosta Králova Dvora Petr Vychodil s tím, že na ples nepřišel z povinnosti ale podívat se mezi přátele.

Ples králodvorských hasičů byl už potřetí v řadě nekuřácký. K tanci a poslechu hrála návštěvníkům hudební skupina Boss Band. Součástí plesu byla také bohatá tombola. „Je to moc fajn, když přijdete domů z plesu a šaty vám nesmrdí kouřem. Nikomu z návštěvníků nevadilo, že je ples nekuřácký. Naopak uvítali to. Na plese bylo téměř dvě stě lidí a měli jsme přes čtyři sta cen v tombole," uvedl k plesu králodvorských hasičů jejich velitel Luboš Radvanský.