Berounská Tipsport laguna si velice rychle našla cestu k milovníkům plavání a vodních radovánek. Svědčí o tom i fakt, že v uplynulém týdnu v Laguně přivítali již 300 tisícího návštěvníka. Stal se jím Evžen Novák z Dobříše, který v pondělí v dopoledních hodinách prošel se svou dcerou Barborou recepcí Městského plaveckého areálu Tipsport laguna v Berouně jako třístý tisící v pořadí.

„Manažerka akciové společnosti Vodní svět Beroun Leona Tůmová mu jako cenu předala certifikát na půlroční bezplatný rodinný vstup do celého areálu,“ sdělila tisková mluvčí berounské radnice Jitka Soukupová. „Navštívili jsme již aquaparky v Jihlavě, Praze i Příbrami, do Berouna to ale máme od nás nejblíže, takže sem občas s dětmi zajedeme.

Teď budeme mít alespoň důvod navštěvovat areál častěji,“ prozradil viditelně dojatý Evžen Novák, který jakoby své první výhře v životě nemohl uvěřit. Radost měla i desetiletá Barbora, která se nejvíce těšila na skluzavku. Na příští návštěvu berounského plaveckého areálu půjde již šťastný výherce také s manželkou a starší dcerou, která je na vozíčku.