První místo získal v duech v kategorii dospělých spolu se svou taneční partnerkou Petrou Pihíkovou. Kromě něj soutěžili na mistrovství i jeho svěřenci z Freak D.C. V dětské kategorii bojovali jako duo David Fel a Jana Richterová, kteří si vytančili čtvrté místo.

„Deset dní před mistrovstvím jsem si zranil zápěstí, takže jsem měl ruku v sádře a choreografii jsme museli přepracovat. I přesto jsme skončili na prvním místě a na konci června se proto zúčastníme světového poháru v Chorvatsku, na podzim mistrovství Evropy v Maďarsku a také mistrovství světa v Riese,“ sdělil Lukáš Procházka, který v současné době připravuje své historicky první celovečerní představení, které se uskuteční 11. června ve Společenském domě Plzeňka v Berouně.

„Kromě celé řady zajímavých tanečních vystoupení se zde představí Pavel Kožíšek, který bude naším hlavním hostem. Myslím si, že to bude pro lidi hodně zajímavé, protože v Berouně ještě nikdy nevystupoval. Měl jsem tu možnost ho vidět při jeho práci a nad jeho kouzly skutečně zůstává rozum stát,“ smál se Lukáš Procházka, který se spolu se členy své skupiny Freak D.C. na celovečerní akci velmi těší.

Lidé se mohou těšit na starší i zbrusu nové taneční choreografie, a to jak dětí, juniorů, tak dospělých. Jedna z choreografií bude dokonce patnáctiminutová.