Neznámý pachatel, který vnikl do rodinného domu 
v ulici Na Radosti v Hořovicích,  připravil jeho majiteli doslova infarktovou situaci.

„V domě všechno zpřeházel a nakonec si z něho odnesl LCD LED televizor značky Philips,  peníze a šperky ze žlutého kovu," uvedla mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Majiteli domu vznikla odcizením věcí škoda téměř za 35 tisíc korun.

Z vykradených domů mizí vše, co má nějakou hodnotu a co lze obratem prodat. Cennosti, elektronika, optika i sportovní vybavení. Ze všeho nejvíce jízdní kola. Zloděj, který vnikl do rodinného domu v Kublově si dokonce odnesl porcelánovou sadu kořenek, váleček s motivem prodaná nevěsta, elektrickou vyhřívací deku pro dvě osoby, několik vinylových gramofonových desek a svazek klíčů.  Škoda přesáhla částku deset tisíc korun.

„Moji  rodiče doplatili na důvěřivost. Nezamykali u domu vrátka a v létě jim vlezl otevřeným oknem zloděj do domu, když spali. Ráno se vzbudili a zjistili, že jim z kuchyně zmizely úspory a mobilní telefony. Teď už okno otevřené přes noc nenechají," poznamenala  Zdeňka Rozehnalová 
z Berouna.

A co je třeba udělat, když vám někdo vykrade dům? Pořiďte si seznam  všeho, co vám zloději odnesli, a to ještě v době, kdy probíhá policejní vyšetřování.